| DanionM a întrebat:

,,Nefericirea înseamnă să nu ştii ceea ce vrei şi să te dai de ceasul morţii pentru a obţine." (-Don Herold-)

Nu este oare acesta cazul foarte multor oameni care nu își cunosc prioritățile spirituale?

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu. E cazul celor care nu stiu ce vor de la viata! De ce trebuie sa introducem spiritualitatea in orice citat, in orice domeniu?
Culmea, de multe ori il introduceti pe Dumnezeu fortat, fix in locurile unde nu are ce cauta! Uite de-aia exista nefericire...

http://macro-training.ro/vrei-sa-ramai-nefericit-iata-cateva-solutii/