| Gabitza379 a întrebat:

NSFW
Azi când voiam să fac duș, m-a văzut mama cum intram în baie cu mașina de tuns și mi-a zis că e păcat să mă tund la organul masculin. E adevărat? Eu nu prea cred, dar totuși.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Păcatul e ceva inventat de oameni pentru oameni pentru a avea control. Fix cum a făcut mama ta. Hahaha

2 răspunsuri:
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Nu, nu e păcat

| aizen0567 a răspuns:

Nu e păcat, nici nu știu de unde a mai venit și superstiția asta happy happy e o metodă mai eficientă și sigură decât lama simplă de la big-uri