| CannbalCorpse a întrebat:

O prietena are semnele iluminati pe corp(din alunite)si tot imi zice ca e un semn happy Ce credeti? Astept pareri!

8 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

A3e6u9 are dreptate.

| Thunderstruck a răspuns:

Ce oameni tampiti.

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

In primul rand, este " ILLUMINATI " si in al doilea rand, nu este nici un semn. Studiez tema Illuminati de foarte mult timp, si pot sa iti spun ca nu are cum sa aiba vreo legatura cu corpul ei. Ei sunt o organizatie secreta, nu niste strigoi. Sper ca te-am ajutat. Peace&Love!

| Miauti a răspuns:

Cred ca au fumat ce nu trebuia... si cred a vazut luminita de la capatul gauri laughing

Răspuns utilizator avertizat
| a3e6u9 a răspuns:

E un semn că unul din voi, sau ambi, sunteți idioți. happy

| 1libercugetator1 a răspuns:

Vezi de aia ai ramas virgin amice ca vezi numa semne iluminate in loc sa vezi gaura tu vezi semne

| Allrc24Orthodox a răspuns:

Sa stea linistita sunt superstitii nu si le-a facut doar ea cu mana ei.