| TheBirdOfTheHermes a întrebat:

Oare cum a fost inventată Moartea?(gagica cu coasa)
Sau
De cine?!

27 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu știu despre tine și tipa cu coasă dar la mine mereu a fost tip și să rămână între noi, era destul de săcsi, cine l-a inventat se pricepea, asta-i clar.

| mihaibrasov a răspuns:

Ti-as fi raspuns mai serios, insa... esti pus pe gluma tinere.

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru mihaibrasov):

Și dacă răspundeai mai serios ce pierdeai?
Tu crezi că eu urmăresc numai comentarii în silă care să fie pe de altă parte și amuzante?!

| mihaibrasov a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Pierdeam timpul...

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru mihaibrasov):

Zise Bulă...

| allllexaaaa a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Bai mamaie, TPU nu este ca sa te certi cu altii este ca sa ajuti oamenii si sa pui niste intrebari normale ca sa te poata ajuta si altii pe tine. Nu te supara. Eu atat am avut de zis si te las in pace.

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru allllexaaaa):

Eu zic să îți vezi de treaba ta înțeles?
Dacă tu ai chef să-i ajuți pe alții asta nu înseamnă că automat și eu vreau...

| xXdoareuXx a răspuns:

Moartea o fosst inventata de un monstrulet din Padurea Adormita. E un monstrulet de 1, 25 m. are niste tate si un cur de mama-mama :))
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:32

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:20, s:0&tx=114&ty=58

Si sa stii nu are coasa :)) are un bilet dus care iad sau rai u clasa 1. ajungi mai repede deca ti-ai putea imagina. in 1 secunda esti acolo.
Concluzie: Moartea e o gagica cu un bilet :)) care vine si te vrajeste si iti papa sufletul si dupa vin TOTi si jelesc si jelesc si dupa TOTi uita de tine :))

Succes!

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru xXdoareuXx):

Lași de dorit ...pe bune
Tu gândești când scrii?

| MoMoScumpik a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Iti zic eu nu gandeste nici macar cand vorbeste

| Prunela a răspuns:

Stiam ca era gagiu O_O

Anyway. e tipa care vine si iti bate la usa sa iti aduca tampoanele

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Na' mamaie http://www.descopera.ro/cultura/4432560-personajul-cu-coasa
nu e femeie bre', stai linistita te poate vizita vr'un pitt cu coasa, dormi linistita.

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Bine că mi-ai spus...
Să mă pregătesc
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Uuu, esti sexoasa rau bre.
cred ca toti depp-ii din sat iti lasa flori pe prispa.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Ah, perversa tanara ce esti love struck

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

M-am pierdut după ah...

| NeneaGogu a răspuns:

prea curioasa esti mandro, stii ce fac curiosii?

| NeneaGogu a răspuns:

Aia te cauta pe'acasa si tu o arzi smechereste pe site, ptiu sa nu fi de deochi!

| SmRpT a răspuns:

Mamaieee nu ai somn, ti-e frica de moarte ca vine sa te ia? ...pentru matale ar fi bun un gigolo cu coasarolling on the floor

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru SmRpT):

Măcar unu de la Famingo Boys.

| Schweitzer a răspuns:

Daca te referi la gagica cu coasa a fost inventata de oameni pentru a speria pe ceilalti. Un mit.
Daca te referi la moartea in sine, aceasta este un proces natural prin care fiecare trebuie sa trecem la un moment dat si aceasta a fost creata de Dumnezeu.
Uite aici si un articol despre: http://ro.wikipedia.org/wiki/Moarte_(mitologie)

| Barblaster a răspuns:

Bunico bunico spune si mie o povestewinking

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru Barblaster):

Și mie ce îmi iese din asta?

| Barblaster a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Dantura de fier

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru Barblaster):

Nu m-ai ghicit.
Vezi că eu sunt foarte pretențioasă

| DianaaStop a răspuns:

In Biblie scrie ca tarana se va intoarce in tarana iar duhul la Creatorul sau