| AvalohAlyn a întrebat:

Oare cum va arăta viitorul omenirii? Prin 2050 de ex.
Puteți să vă imaginați?
Sau să faceți predicții?
Sau nu mai ajungem in 2050?
Daca acum suntem așa tehnologizați mă întreb cum va fi în 2050.As vrea sa apuc timpurile alea și să compar.
Voi nu ați fi curioși?
Posibil sa fie o lume cu roboti.Iar munca sa nu mai existe pentru om, robotul sa facă toată treabă iar clima sa fie tot mai capricioasă și lumea tot mai rea și materialista avidă de putere și bogăție.

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Analiză. Cum va arăta lumea în 2050: orașe inundate, apartheid climatic, Amazonul transformat în savană, regimuri politice dictatoriale

https://www.google.com/......le-1238699