| Ioanaaaaa1234 a întrebat:

Pot invoca gen nu pe Dumnezeu, pe celalalt, fara sa vreau printr un simplu gand la persoana 1? Va rog ajutati-ma ca imi e foarte frica

4 răspunsuri:
| T0Teu a răspuns:

De unde sa stim? Fara sa stiu contextul, intentia sau chestii de genul, nu mi pot da cu parerea.

| Ioanaaaaa1234 explică (pentru T0Teu):

Gen daca mi-a venit un gand complet involuntar la persoana 1. Am fost si la preot si mi-a spus ca nu pot invoca asa usor

| T0Teu a răspuns (pentru Ioanaaaaa1234):

Gandurile involuntare sunt doar ganduri involuntare. Daca tu nu ai vrut sa faci nimic legat de asta, nu ai cum sa invoci un demon.

| RazzMTB a răspuns:

Termina cu intrebarile troll, ti-am mai spus ca dumnezeu si satana sunt doar personaje fictive