| XatomisX a întrebat:

Sa pupi moastele mi se pare cea mai mare prostie si cea mai scarboasa straight face ar trebui sa fie interzisa.....numai cand ma gandesc ma apuca greata straight face ce parere aveti?

34 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îți iubești mama/ iubita? Dacă da... o(le) pupi, nu?
Așa și creștinii, își -iubesc- religia, deci... pupă orice fund.

| ViseMaicăVise a răspuns:

E o imensă porcărie și pierdere de timp, dar există destui oameni naivi care chiar cred că niște rămășițe pot face minuni. Biserica a fost dintotdeauna o bună modalitate de a spăla pe creier mase de oameni.

| Therraex a răspuns:

Melodia este un pamflet, tratati-o ca atare:
http://www.youtube.com/watch?v=m6WJynq_jGk
Am funda pentru. asta? :>

| Therraex a răspuns (pentru anonim_4396):

Win!