| BogdanM275 a întrebat:

Salut, prietenul meu a visat poza, numele, data nașterii și o presupusa dată a morții (de 8 octombrie) pe o cruce care se presupune ca este a surorii mele. crucea se afla într-o pădure.
Ce anume poate să însemne?

9 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nimic.
Și eu am visat moartea mea și a altora cu date.Nimic nu s-a întâmplat, sunt doar produse ale imaginației.

| KovacsB a răspuns:

O sa stii pe 9 octombrie.

| EestiSodalane a răspuns:

Bogdanee, unde ai fost când am pus eu întrebarea despre oamenii care își posteaza visele aici?

| T0Teu a răspuns:

Si eu daca visez ca maine o sa primesc 100000 € oare asa o sa fie? Hai sa nu mai exageram, nu toate visele au o semnificație.

Răspuns utilizator avertizat