| FabianelSHAF a întrebat:

Azi noapte am avut un cosmar cu Apocalipa LOL.(M-am uitat mai demmult la un film cu apocalipa pe National Geografic.Nu pot sa-l mai scot din minte ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Stai linistii! Daca te gandesti ca o sa fie apocalipsa sa stii ca nimeni nu va sti ziua si ceasul cand asta se va intampla.

4 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Si eu m-am uiat la "Tom si Jerry" si i-am visat!
Te inteleg perfect!winking

| Dumniezău a răspuns:

In primul rand e Apocalipsa, in al doilea rand te uiti la prea multe filme de groaza.

| FabianelSHAF explică (pentru Dumniezău):

Aaaaaaa ba nu ma uit ma uit la documentare si doi am citit si cica nu o sa fie ca am mai visat asa aqu in decembrie si nu a fost tongue

| zurick a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Stai linistii! Daca te gandesti ca o sa fie apocalipsa sa stii ca nimeni nu va sti ziua si ceasul cand asta se va intampla.

| andri22 a răspuns:

Trebuie sa te linistesti, si sa nu te mai gandesti ce s-a intamplat pentru ca nu se va intampla asa, tu trebuie doar sa ai credinta in Dumnezeu pentru ca daca esti bun, te va intelege si te va ajuta! Mult noroc