| Raul5765578 a întrebat:

Salut TPU: Cum pot sa fac pactul cu diavolul vreau raspunsuri de la cei care au mai facut-o

38 răspunsuri:
| VIPcristian a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Si vrei sa spui ca ar face cu tine? Si cum a spus Amalia4, se numeste "Initiere in Satanism " happy Du-te da un shot de Tequila ca nu e de tine asta happy

| VIPcristian a răspuns (pentru Vektor):

Vreau sa incep prin ati spune ca vezi acul din ochiul lui dar nu vezi ranga din ochiul tau happy Zici de el "Ai putea sa faci pact cu profa de romana " da tu scrii "chair " si pui diacriticiile ca si ****, Ok. Legat de ce ai spus tu ai dreptate, nu iti cade nimic din cer doar daca faci parte din benziile desenate. Si el trebuie sa munceasca pentru el happy.

| VIPcristian a răspuns (pentru NOname):

Imi pare rau sa iti spun dar pentru cineva care are mai mult de 2 neuroni s-ar prinde ca incerci sa faci pe "grozavul" dar nu prea iti iese. Te aproba doctorii da ce, esti la psihiatru?! Scrii deageaba, nu stii nici tu ce scrii happy.

| Kaℓi a răspuns (pentru VIPcristian):

Cum iti permiti sa comentezi in felul asta raspunsurile atator persoane? cine te crezi?
Nu ai nicio urma de bun simt sau macar de simt al umorului! limiteaza-te la a raspunde doar la intrebare, nu te amesteca in ce au considerat ceilalti sa raspunda daca nu pricepi glumele lor!

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru VIPcristian):

Du-te ma, nici nu cred ca stii ce vorbesti, spune si mie cam ce inseamna satanism dupa capu tau.
stai linistit ca nu beau tequila, e slaba, cauta cateva chestii despre absint, documenteaza-te!

| Tulbure_Bianca_1998 a răspuns:

Cum te cheamă pe Facebook? Vreau să vorbim

| CrissSatan1980 a răspuns (pentru VIPcristian):

Super bine explicat.
cum putem comunica in privat în vederea mai multor explicații despre acest subiect?

| CrissSatan1980 a răspuns (pentru VIPcristian):

Pe mine mă poți ajuta? eu as vrea mai multe explicații! mulțumesc