| Andreii002 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa scap de visurile cu serpi, fantome.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cyrano a răspuns:

Nu mai pacatui, nu te mai uita la televizor, nu te mai uita la filme. Citeste ceva educativ, fa sport, roaga-te e cel mai important! Va fi bine, halucinatiile de la cel rau vor disparea!

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu te gandi si nici nu te uita la emisiuni, filme cu asa ceva.

| Fatamuntilor a răspuns:

Gandeste-te la ceva frumos si lasa filmele sau jocurile violente inainte de culcare.
Seara bea lapte caldut si aeriseste camera.

| KhludCiprian a răspuns:

Roaga-te la Monstrul de Spaghete!

Dupa aia ai sa vezi ca n-au sa mai apara nu numai serpi, demoni, dar o sa iti apara in vise pizza, shaorma si numai lucruri bune!

| Ben00 a răspuns:

Citesti rugaciunile de seara. Si vezi daca nu ai sinuzita.

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

De ce ai vrea sa scapi de ele!? Imagineaza-ti-le ca niste aventuri, vei vedea ca va fi amuzant laughing