| RobDogg a întrebat:

in aceasta zi excelenta, va voi pune o intrebare... Am si eu o curiozitate. Well, astazi am citit intamplator cateva lucruri despre asa-zisa Ouija Board. Am mai auzit de ea si in trecut, dar nu i-am dat prea multa importanta. Ma roade curiozitate sa vad daca merge si va rog sa nu incepeti cu comentarii tampite despre religie si Dumnezeu, nu imi pasa. E treaba mea ce fac cu viata mea, nu am nevoie de comentarii gen: "Nu e o idee buna."; "Nu e de glumit cu asta." etc. Vreau si o voi face. Thanks in advance.

P.S: Daca imi puteti da si o sursa de unde as putea cumpara? V-as ramane recunoscator, dar sa fie din Romania.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Http://www.amazon.co.uk/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1389190272&sr=8-1&keywords=Ouija+Board
P.S. Iei din Romania doar daca nu muncesti pentru banii tai. Crede-ma ca amazon sint 100% de incredere si cu mult sub.ro ca preturi (poti sa te uiti prin posturile mele trecute la discutii despre amazon unde am participat, nu stau sa povestesc de zeci de ori aceleasi chestii).

1 răspuns: