| Apocaliptic a întrebat:

Sunteti de acord ca in aceasta categorie de intrebari ateii sa le comenteze ateilor si crestinii sa le comenteze crestinilor(sau asa zisilor crestini)? MACAR cat timp este vorba de evolutionism.
Daca spuneti "NU" va rog frumos sa argumentati.
Atentie! Va rog sa nu confundati "sa le comenteze" cu "sa le raspuda".

5 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Mai bine ateii sa comenteze numai mausului, iar crestinii sa comenteze tastaturii.
Daca spuneti "NU" va rog frumos sa argumentati.

NOname
| NOname a răspuns:

Eu zic că trăim în democraţie şi fiecare este liber să comenteze cui vrea. Preferabil doar ca argumentele/comentariile să fie pertinente.

| doctorandus a răspuns:

Si noi care nu avem nicio religie, dar credem in Dumnezeu unde pana mea sa mai comentam?

Sunt crestini fruntasi la promovarea evolutionismului, nu s-au nascut toti batuti in cap.

| RAY a răspuns:

Exista crestini?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te afecteaza asta?