| AvalohAlyn a întrebat:

Sarbatori fericite tuturor cu multa pace,lumina,liniste sufleteasca si iubire fie ca sunteti crestini,fie atei, fie alte religii.Hristos a inviat!

Si acum intrebarea:Ce o sa faceti de Paste? Cum il sarbatoriti?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevărat a Înviat!
Am călătorit pe la prieteni!
Pa, pa.

| OOOLEOOO a răspuns:

O sa mananc o salata ^_^ iar daca o sa fie soare o sa ies si la alergat happy

| stejara2 a răspuns:

Multumim, asemenea!
Noi il vom sarbatori in familie, daca va fi vreme buna, afara, la iarba verde.

| LegionarulRoman a răspuns:

Pasti Fericiti! Da, cu Adevarat a Inviat!

Inca nu a venit momentul Invierii, mai sunt cateva ore.Voi merge la biserica, desigur si apoi voi sta in atmosfera calda din familie. Minunea deja a inceput:

http://www.razbointrucuvant.ro/......-a-inviat/