| andreiadrian102 a întrebat:

Sigur ca intrebarile mele,ale noastre au fost destul de dure,dar sper ca intelegeti ca nu sunt adresate intregii planete? Intelegeti? Ci doar lui dominus:criminali,tortionari,cal calai,teroristi,bataie de joc batausi batjocoritori ori dominatori nella fantasia atat din istoria trecuta ori recenta cat si din religii biblie in speta! Slavii sunt inscenati sunt victime sau pacaleli, de stiut.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia o pauza de la postarile astea idioate si mai lasa invetarea de religii si cuvinte fara sens.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai lasa naibii drogurile, ca nu se intelege nimic din amalgamul de prostii, debitate aici.