| SerboiAlexandruCatalin a întrebat:

Stiinta facuta praf de descoperiri umitoare! Ateismul se clatina.
Cum explicati asta

http://www.kanald.ro/......13998.html

10 răspunsuri:
| Dandanache a răspuns:

De fapt, ateismul se clatina de fiecare data cand un ateu face trolling prostesc, incercand sa discrediteze credinciosii.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu vad legatura dintre ateism-stiinta si pozele astea...

| mODIN a răspuns:

Cum explic poza? Photoshop! Si ce treaba are asta cu crestinismul?

| sublime89 a răspuns:

Ateismul se clatina din cauza unor malformatii genetice? laughing Tipic celor de la Kanal D, si din pacate si Romaniei.

| Wehrmacht a răspuns (pentru sublime89):

Eu n-am vazut chestia aia scrisa pe site...

| ErrorFound a răspuns:

1. Un porc cu malformatii congenitale.
Doar fiindca seamana cu un cap de primata, nu inseamna ca si este unul.

2.Din nou, malformatii congenitale.

3.Habar n-am, cred ca-i un pokemon.

4. Poate fi un peste de adancime care a urcat la suprafata datorita incalzirii globale, dar modelul acela de piele seamana cu cel al "sirenei" "gasite" "din greseala" pe o plaja din Sua care s-a dovedit a fi o scamatorie.

5.Ala e un crustaceu de adancime, probabil din Marea Nordului.

Ce treaba are stiinta cu atlasul retardului fizic?
Ce treaba are ateismul sau chiar religia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca cei de la izvoarele sant atei tot satul? ca aia se clatina de cate 5-7 ori pe noapte si ziua la fel de vreo 2 luni?

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Tu te clatini...

| Lămâie00 a răspuns:

Chiar nu are nici o legatura cu religia si stinta, cred ca te cam clatini tu