| dan277091 a întrebat:

Stiti ceva despre copii indigo sau de cristal?

Sunt copii indigo in românia? tu esti unul?

Îl caut pe Teiko

21 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Eu sunt Teiko, ai intrebari pentru mine?

| Zenit313 a răspuns:

Eu sunt unul dintre ei, in comuniune directa si personala cu Dumnezeu, trimis pe acest pamant cu o misiune nobila, pentru a ajuta omenirea sa scape de jugul pacatului si sa atinga un nivel spiritual superior!

"Dumnezeu lucreaza cu maini de fier, dar are manusi de catifea "

| dan277091 explică (pentru Zenit313):

Crezi ca putem sa vorbim? croco_cioco_loco e idul meu de yahoo, adauga-ma daca esti evoluat(ă) spiritual

| Zenit313 a răspuns (pentru dan277091):

M-am intalnit cu Teiko pe planeta Vertas,locul unde traieste Dumnezeu,eram alaturi de ingerii lui,care aveau aripile mult mai stralucitoare ca zapada.o lume care nu era materiala,era spirituala, unde materia de "baza" este iubirea!

Momentan, lucrez la iluminarea chakrelor, pentru imbunatatirea simturilor extrasenzoriale...

Cu cea mai mare placere o sa vorbim, multumesc pentru intrebare si invitatie! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zenit313):

Esti Alexandru Pargaru? happy

| Zenit313 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt, inca nu am avut ocazia sa il intalnesc pe Pamant, personal.

Multumesc pentru intrebare, lumina si iubirea sa fie cu tine! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zenit313):

Ok. Aveti cam aceleasi idei, de aia am intrebat. Oricum ori ati cam pierdut drumul, ori nici nu ati fost niciodata pe el.

| Zenit313 a răspuns (pentru anonim_4396):

Legaturile spirituale, sunt superioare, pentru ca nu tin cont de loc si timp! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zenit313):

Asa e. Numai ca eu de altceva ziceam. Nu ma mir ca nu ai inteles, pentru ca mi-am dat seama de la inceput de o chestie. Poate e mai bine asa, pentru ca eu oricum nu pot face nimic pentru tine.

| Zenit313 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cuvintele tale, au foarte multe semnificatii, la fel si cuvintele mele.Depinde din ce perspectiva privesti lucrurile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zenit313):

Stiu. Eu le-am ales anume asa, ca sa nu exprime mai mult decat trebuie.
Ceva imi spune ca nu trebuia sa raspund deloc la intrebarea asta, dar e deja prea tarziu ca sa mai schimb ceva. Oricum ma opresc aici.

| dan277091 explică (pentru Zenit313):

Crezi ca ma poti adauga in yahoo? croco_cioco_loco e idul.vino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teiko e fata, nu baiat. Daca vorbim despre aceeasi persoana.

| dan277091 explică (pentru anonim_4396):

Teiko din grupul Teiko din satu mare sau baia mare? copii indigo bine ascunsi de intunecatii de iluminatii? teiko? pe ei ii caut
Tu esti copil indigo?
Facem o coalitie ca sa contrabalansam "rau" din lume prin românia, doar de asta suntem aici!
asta e idul meu de yahoo. croco_cioco_loco

| anonim_4396 a răspuns (pentru dan277091):

Eu nu mai stau in Romania. Tu stii de ce sunteti aici sau acolo. Si de ce zici "suntem". Eu nu pentru asta sunt unde sunt. Degeaba imi dai id-ul, pentru ca 'voi' puteti fi oricine si nu stiu ce urmariti cu adevarat.

| Zenit313 a răspuns (pentru dan277091):

Aceste actiuni sunt total inutile momentan.
Daca Divinitatea ne-a trimis pe noi in lume, este normal ca Raul (are alt nume) a trimis si el "soldatii" lui, tot "copii".
Iluminatii sunt doar niste marionete...
Este un razboi nevazut!

| dan277091 explică (pentru Zenit313):

Tu stii mai bine de ce esti aici... te las atunci cu fricile si neincrederile tale. Pace inimii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare stie mai bine decat oricine lucrurile pe care le are el de facut. Daca cineva are drept scop sa ajunga in varful unui munte nu are niciun motiv sa treaca in drumul sau prin mijlocul unei haite de lupi. Nu ar da dovada de curaj daca ar face asta, ci de nesabuinta. Trebuie sa cauti drumul cel mai bun si care sa iti dea cele mai mari sanse sa ajungi unde ai de ajuns.
Daca te arunci cu capul inainte numai ca sa pari curajos risti sa nu ajungi prea departe, pentru ca drumul nu e prea usor si e plin de capcane.

| FireOfSerenity a răspuns:

Cred ca se refera la copii fara nici un pic de identitate personala.Da exista.La adulti fenomenul e si mai evident.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireOfSerenity):

Nu crezi bine.

| santiano a răspuns:

Poi evident ca pe xerox din moment ce astazi copiile nu se mai fac la indigo ci la xerox!