| kls a întrebat:

TPU de ce Ateul Raymusic nu crede in Dumnezeu ai dau si un site sa se uite sa vada existenta lui Dumnezeu si dupa aia sa vedem ce mai zice Raymusic :)) o sa arda in iad presupun nu
uitatii Site-ul http://www.dumnezeuexista.ro/

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

De ce n-ai auzit de mesaje private?

| MMihai a răspuns:

Dragă E lenin NWO94, era unul Lenin, care era și el ateu, dar a murit, mai de mult
http://ro.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Ilici_Lenin
http://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Lenin

o sa arda in iad

Există Iad.
sau este o poveste?!

| hate1t4ll a răspuns:

Poftim dovada ca dumnezeu nu exista
http://www.dumnezeunuexista.ro.org.com.co.uk.tk.net

| hereo a răspuns:

Ateul Raymusic trebuie prima data sa dea pe la clasa intai sa invete sa scrie,el inca nu a auzit de cratima si nu poate face diferenta intre ia si ea,pentru el tot aia e. Apoi sa citeasca niste carti ca sa i se dezovelte mintea si inteligenta pe care se lauda ca o are, iar lucrul asta nu il zic ca o jignire, ci pentru ca am stat de vorba cu el si acest baiat pur si simplu nu intelege ce citeste! Asta se numeste analfabetism functional.Deci mai are de mancat pana sa descopere existenta lui Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am deschis firma de stingatoare de foc daca doresti isi fac si tie o comanda? nu-i destul sa crezi trebuie sa si respecti cuvantul scris in biblie, intrebarea asta e un pacat ma judeci esti dumnezeu sa ma crtici? cand o fi o buna crestina te voi asculta pana atunci citeste biblia, vrei argumente am miliarde de argumente care afirmeaza ca nu poate exista dumnezeu isi dau un exemplu dumnezeu cum o aparut? daca el stie viitorul el la creat? sau altcineva atunci si el e controlat de cineva logic, daca dumnezeu a creat toate popoarele de ce doar cu evrei a incalcat un legamant? de ce in vechiul testament domnul nostru sa intarnit in camera zeilor? asta inseamna ca mai erau alti, evrei recunoasteau alti zei ba chiar zeul lor era preieten cu ei, vezi daca nu citesti biblia cum sa stii daca faci pe inteligenta aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cea ce priveste porcaria aia de web site, este o insulta pentru stinta sa afirmi ca stinta afirma religia, daca asa ar fi de ce cauta stinta ratiunea? stinta este opusul religiei, pe langa asta sunt niste dovezi lipsite de dovezi, argumente de copii de gradinita si nepotica mea le contrazice pe aia care au scris porcarile alea, habar nu au cei big bangul, materia, energia dar se dau mari inteligenti de aia papa de la roma are armata nu? sau popi vile tie nu ti scarba sa afirmi ca crezi in cineva care vede da nu face nimic? liberu arbitru da libertatea sa fi ateu? nu da libertatea sa fi sclavu domnului pe mine de ce nu ma lasa sa argumentez pe site ul ala? pentru ca oamenii aia gandesc primitiv noi avem dreptate si punct unde e libertatea de exprimare? iubirea?