| Pantera2012 a întrebat:

TPU e pacat daca nu ma mai rog la Dumnezeu sau sa imi spun rugaciunea de noapte si cea de Dimineata ca nu m-am mai rugat de mult la Dumnezeu si nu stiu daca are ceva sau este pacat ca mi-e frica sa nu ma pedepseasca sa imi spuneti si voi voi V-ati mai rugat la Bunul Dumnezeu P. S eu nu am mai fost pe la biserica de mic am fost doar de doua ori?

14 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

O să arzi în flăcările iadului şi îţi va da diavolul să mănânci pucioasă cu linguriţa, în timp ce ceilalţi draci mai mici (respectiv pulimea) te vo unge cu margarină pe ochiul ăla din spate pe care votezi la wc.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nici eu nu puteam să o spun mai bine, maestre!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Tragee! big grin

| FucktheSystem a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ce nu fac eu pentru tine? ( nu răspunde la asta)
Și acum ca să face chat: Ghici cine vine în ziua a 2-a la OST. Fără google.

| Dumnezău a răspuns (pentru FucktheSystem):

Sa moara metalheadu' meu nenascut de cinci ani ce pupa icoana cu Max Cavalera! Fara google zici...SOAD? *vomita curcubee*

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Europe laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu au cum sa-i lase doar pe Europe singuri, ca trebuie doua trupe cat de cat cunoscute/zi.SOAD am zis. Vreau!

| FucktheSystem a răspuns (pentru Dumnezău):

Pff dacă era vorba de SOAD nu o mai luam cu ghicitea!
Oricum eu tot visey că vin SOAD.

| Dumnezău a răspuns (pentru FucktheSystem):

N-au cum sa lase ziua doar cu semi-mediocrii de la Europe.Trebuie ceva epic, care ori sa aiba multi fani in tara, ori sa nu mai fi venit pana acum.Tot incerc sa ghicesc ce trupa or sa aduca astia, ca trebuie sa fie si ceva cunoscut.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Dumnezău):

Așa e dar m-ar mira să aducă SOAD după ce au comentat „adevărații metaliști" pe facebook-ul festivalului că SOAD ar fi ca un picnic la pădure, că ar trebui să vină trupe de death și black că așa e un adevărat festival. Am mai precizat până acum cât de mult detest genul ăsta de oameni? Nu suport când aud pe cineva: „Ești metalist și asculți și rock clasic/punk/ alte genuri decât black și death? Poi atunci nu te poți numi metalist". Și mereu îmi vine să-mi dau o palmă peste cap când aud așa ceva.

| Dumnezău a răspuns (pentru FucktheSystem):

Aia fanatici cu black/death/chiar si doom uneori, ar merita de la Fodor de la Truda inca o categorisire de rocker naiv.Desi imi plac si mie genurile,le-a cam trecut vremea,s-a cam consumat tot ce e mai bun din ele,unele au devenit chiar comerciale.Mie mi-ar placea sa aduca o trupa de melodeath,ca ala chiar il gust oricand,si nu o sa mi se para niciodata ca se incearca re-esaparea genului,chiar ai ce asculta in el.N-ai precizat,dar tot rocker naiv ramane ala, care crede ca nu esti metalist daca nu asculti black din ala din '90, care se aude ca in cutie de pantofi, sau nu asculti Venom.

Iar clasificarea de metalist/rocker/houser/rapper/fan al oricarui alt gen, e deplasata.Nu poti incadra omul in alea, mai ales daca asculta ce-i pofteste creieru' atunci.Astia de vor mult black si death,sa-si miste curu' la Wacken. Uite,in ciuda pentru "metalistii" aia de zici tu,as lua in calcule si Apocalyptica, sa fie picnic in padure, da' sa fie picnic doct si cu bun gust.

| aliceinchains a răspuns:

Iar vorbiti ma, despre OST? laughing
Crunta dezamagire Europe, apropo.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Impusca-te !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ruga fa ceva iar a intrat in tine lenea spirituala