| CannbalCorpse a întrebat:

Traim in Romania, iar asta ne lasa fara bani. http://i.imgur.com/acRjv.jpg

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

BOR-ul este cel mai mare aspirator de bani din ţară...şi mereu nu le ajunge, mereu vor mai mult, mereu sunt cu mâna întinsă...

Şi culmea, unii îi apără şi sunt îngrijoraţi pentru dezechilibrarea financiară a acestor hoţi...în timp ce oamenii de rând abia reuşesc să-şi ducă existenţa de pe o zi pe alta.

http://www.tpu.ro/......odoxe-din/

| NOname a răspuns (pentru Mădă0611):

Cel mai bun business - vânzarea de vise şi promisiuni.
Mereu se găsesc clienţi.

18 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Poza și comentariul sunt destul de corecte, sunt aproape de adevăr!

| NOname a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Şocante cifre şi imagini.
Nesimţirea, inconştienţa şi lăcomia unora întrece orice limită...

| CannbalCorpse explică (pentru мιнαɛℓα36):

Pff, nu pot accesa pagina de Facebook.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Inseamna ca nu ai facebook sau nu esti logat!
Cauta Opriti finantarea cultelor religioase! happy

| CannbalCorpse explică (pentru мιнαɛℓα36):

Am facebook sunt logat :/

| angus35 a răspuns (pentru NOname):

Asta e probabil cel mai tulburator video pe care l-ai vazut vreodata:
http://www.youtube.com/watch?v=kodIfLTCjDE

| NOname a răspuns (pentru angus35):

Nu, dar printre cele mai cretine sigur. : ))

| RAY a răspuns:

Asta e o tara buna de fugit din ea nu de stat in ea, nu avem spitale, scoli, dar facem cladiri reci de sute de milioane de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să dăm oamenilor bani de o așa sumă încât să fie dumnezeiesc de mare. Doar așa ne putem asigura un loc în rai, până nu îl iau alții!

| fadnox a răspuns:

Make them suffer -- n-ar trebui sa-ti fie strain http://www.youtube.com/watch?v=D5Hv0tsvpyU

| AnaBejenaru a răspuns:

Traim intr-o tara de hoti.Nimeni nu face nimic pe gratis, toti umbla dupa bani, dupa interesele propii.Nu ar trebui sa ne mire faptul ca Romania se duce dracu'

| angus35 a răspuns:

"Atâta timp cât vor exista neghiobi şi pungaşi, vor exista şi religiile."-Voltaire

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Păi şi, nu are dreptate ce spune Daniel?

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Dar, oare, tu ai ajutat-o suficient? mai da-le oamenilor ceva bani, ca cica ar vrea sa faca o catedrala pe o insula artificiala in Marea Neagra...

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Asta ma gandeam si eu... de ce trebuie bisericile sa fie foarte mari si scumpe? Adica fie ca e mica sau mare, tot este locasul Domnului. Ce, daca fac biserici mai mari si intri in ele te ajuta Dumnezeu mai mult? Nu. Este acelasi lucru ca intr-o biserica mica, dar totusi incapatoare. Singura diferenta este ca nu sunt atati de multi bani investiti in ea, in loc sa-i ajutam pe cei mai saraci, sau sa nu mai fim mereu in descrestere, ei fac nu stiu ce biserici, cat mai mari straight face
Nu ii inteleg deloc.
Pa, pa happy!