| Arjunaa a întrebat:

Uitati oameni buni cum se fac bani in Romania de pe urma afacerii cu,, ciolane"de morti. Asta e tara care si-au dorit-o dacii? http://stirileprotv.ro/......cheva.html

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Puţin îmi pasă de ce şi-o fi dorit dacii. Cert este că, eu una, mi-aş dori altceva.

| sublime89 a răspuns:

Dacii sigur nu si-au dorit o tara numita Romania laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iaso ateica.iar ti-a casunat pe sfintii natiei? nu-i nimica.nu esti decat ca o trompeta ragusita, care incearca sa scoata niste sunete gajaite dimineata, dar tot cocosul desteptarii striga mai tare.

| justadream94 a răspuns:

Ce treaba are dorinta dacilor?

ar oare bunicii nostri sau strabunicii care au murit in razboi pentru noi asta isi doreau? sa ne doara in CU* de tara asta? sa o lasam sa ne-o ia altii?

sa ne vindem tot?
Ai idee ce au aparat sute de ani la rand conducatorii romani? Ca Stefan cel Mare? si altii? credinta ma..in fata a ostiri de sute de mii de oameni
si noi astia desteptii cotropim biserica ca suntem cei mai cei. abia noi suntem cei care stiu adevarul si stiu averile bisericii

pana acum toti au fost prosti

si ''ciolanele '' de fapt sunt din trupurile sfintilor..nu putini sunt cei care spun ca au facut minuni

| Arjunaa explică (pentru justadream94):

Dupa cum se vede, institutia numita biserica de fapt te-a cotropit pe tine ....nu invers!

| justadream94 a răspuns (pentru Arjunaa):

Nu cred ca imi cunosti situatia..nu prea am avut tangente cu biserica..crezi ce vrei.e democratie

ia in calcul varianta asta. daca am dreptate atunci ce se intampla?

ma rog..problema ta