| anonim_4396 a întrebat:

Unde apar pentru prima oara ingerii in Sf.Scriptura(Biblia)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In geneza, dupa ce omul a fost alungat din Eden dumnezeu a pus doi heruvimi la portile acestuia ca sa-l pazeasca.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

doi heruvimi?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca exista maine ma insor cu un inger facem nunta de miere in paradis cica ori de cate ori fac sex cu ea tot virgina ramane

| FLORYN12 a răspuns:

Ba exista

| anonim_4396 explică (pentru FLORYN12):

Ai vazut ingeri au organe genitale? mi sa nu fiu violat de vreuna

| FLORYN12 a răspuns:

Ba apar

| Ateulvostru a răspuns:

Cred ca in organul genital al mamei tale au aprut prima oara.Milioane de ingerasi au incercat milioane au murit doar unu a reusit.