| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Vă rugăm să ne scuzați, suntem hoți adevărați!

http://i.imgur.com/acRjv.jpg

Răspuns Câştigător
| GusWaters a răspuns:

Abia acum ti-ai dat seama ca Biserica,pe langa faptul ca este un instrument de manipulare bine pus la punct,este si un paravan pentru a face hotii cum nu multi politicieni pot,chiar si in tara noastra? Nu trebuie dat niciun ban la porcii astia in sutana,care sunt mana in mana cu porcii in costum, alt tip de hoti, ce stapanesc Romania si o adorm fara rusine.Pe banii dati pe căcatul ala de catedrala puteau sa se construiasca nenumarate scoli, sau sa se mai dea bani la sanatate sau aziluri, da' nu...noi construim biserici, ca suntem Romania-One Nation Under God, Stupidity and Hypocrisy

13 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cel mai tare ma deranjeaza ca au investit atat in Catedraca Bantuirii Neamului in loc sa investeasca in spitale si scoli, avand in vedere ca in multe spitale din Romania umbla gandacii pe pereti si sunt sute de copiii analfabeti sau semianalfabeti.

Răspuns utilizator avertizat
| DrunkenRat a răspuns:

Ah, mereu am agreat cu religia si cu toate asocierile, mai putin biserica, mai exact felul in care religia este interperetata astfel incat sa scoata miliarde de crime si sentinte la moarte in trecut si miliarde de euro in secolul actual.

Răspuns utilizator avertizat
| Archdaemon a răspuns:

Eu sunt de acord cu DumnezăuReloaded xD

| AndiNyctophilia a răspuns:

Sa stiti ca biserica nu inseamna neaparat Dumnezeu, e o mare diferentahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca traim intr-o tara unde se aduna mii in ploaie, frig sa pupa osul unui sfant de ce ne miram ca ridica aia cladiri reci si cand vine vorba de miting se aduna cateva sute si cer multe suntem primitivi, primitivi ue

| liliti a răspuns:

Nu e asa, E : Va rugam sa ne scuzati nu producem cat furati, scria pe o pancarta a unui om din piata universitati