| AdelinaNeagu a întrebat:

A avut cineva orteza pentru. monturi? A avut efect >?
Rapid,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai monturi? Citi ani ai? Te dor?

| AdelinaNeagu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sora mea mai mare. are 35 de ani. imi puteti da un raspuns?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AdelinaNeagu):

Sarut mîna, este foarte tînără si are asa mari probleme, eu nu sunt medic, si nu stiu, dar dînsa sa meargă la un ortoped bun, si doar acela îi poate da orteza potrivită, monturile sunt ereditare, sau de la pantofii prea mici se fac si cu toc inalt si virf ascutit, poartă asa ceva? Sau a purtat dinsa? Dumneavoastră ce virstă ave ti, daca are dinsa monturi din cauze genetice ve ti avea si dumneavoastră m ai devreme sau m ai tîrziu, multă sănătate si sa meargă sora la un ortoped, monyurile din cate am auzit se pot opera, le sunt foarte dureroase, pe lîngă faptul ca sunt inestetice si deformează orice pantof.

| kiri11 a răspuns:

Citeste mai multe despre produsul Hallu motion, poate fi un produs bun pentru problema ta happy

| Gadgetry a răspuns:

Buna ziua!
Puteți găsi aici mai multe detalii despre monturi cât și despre orteze https://gadgetry.ro/......-la-picior

| Ioana24D a răspuns:

O prietena a orteza pentru monturi si a fost ok.
Ceva de genul :
http://www.medicland.ro/orteza-corectoare-pentru-monturi-hallux-valgus.html