Întrebare recomandată | Yrynella a întrebat:

A baut cineva cafea verde? pe bune a dat rezultate? si daca da cum ati intrebuntat-o intreaga sau macinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaga sa o bei tu. Unde ai auzit de asa ceva? Nu.Nu am baut cafea verde.Am baut cafea prajita. Diferite arome.

| Danysan a răspuns:

Cafeaua verde are cel mai naspa gust posibil -odata si a fost de ajuns.

| SLS a răspuns:

A incercat-o mama mea si da, da rezultate.Macinata,are un gust dangerous, adica oribil, vomicios, am gustat-o de curioasa.

| trisha88 a răspuns:

Cafeaua verde e sanatoasa, exista si sub forma de suplimente alimentare asa ca nu e nevoie s-o bem, nici nu m-am gandit sa fac asa ceva.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Greu se mai gaseste pe piata, originala, eu am gasit mai eftin un pic, la nr 0754921669, am dat 60 ron pe 100 gr, dar merita fiecare banut!

| Susanne a răspuns:

Cafea verde boabe ecologica din Peru se gaseste la magazinul Biocarmen (biocarmen.ro) din Galeria REal in Galati. Tl. 236443300.

| feldo a răspuns:

Eu cu cafeaua verde am slabit http://bit.ly/1YaPlil
E ok!

| Mrsdea187 a răspuns (pentru feldo):

În cât timp ai slăbit?