| opriskati a întrebat:

A câştigat cineva la loto cu ajutorul "controlului minţii"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Daca te mai uiti mult la filme cu Nostradamus o sa o iei pe araturá. Ai grijawinking

| bruno9432 a răspuns:

Ogica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cind am depus biletul de loto, o controlam mental pe aia "proceseaza numerele mele, proceseaza numerele mele" si ce sa vezi? A bagat in aparat biletul sa proceseze numerele mele. Si desi nu au iesit numerele cistigatoare, de procesat le-a procesat, deci merge figura rolling on the floor

| Bogdan03cta a răspuns:

Doamne laughing in primul rand ca e aranjata treaaba la loto. in caz ca nu stiai. iar faza cu, controlul mintii.straight face rolling on the floor))) wtf laughing