| puiuadriana a întrebat:

A folosit cineva cafea reduccino pentru a slabi? Daca da, ce rezultate ati avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Sngurul mod de a slabi e sa te misti cat mai mult

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am vazut ca s-a mai pus intrebarea asta pe site, dar atunci a fost un singur raspuns de la cineva care nu folosise aceasta cafea. Nici eu nu am folosit-o, dar m-am gandit sa vad daca alti oameni au facut-o si sa aflu parerea lor. Ai mai jos cateva adrese de unde poti citi ce spun cei care au folosit intr-adevar cafeaua de slabit
http://idieta.ro/forums/showthread.php?t=15896
http://idieta.ro/forums/showthread.php?t=15896&page=2
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126147
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126147&whichpage=2
http://sfaturi.eva.ro/......12621.html
Pe cate vad parerile sunt impartite
Cred ca ai putea incerca sa vezi - cum te simti, daca ai una dintre manifestarile de care vorbesc cei de pe forum...
Sanatate multa si spor la slabit, este ceva ce imi doresc si eu.

| mioara a răspuns:

ca sa slabesti mananci salate, fructe, paine deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat 4 luni in Germania, pentru ca am fost detasata cu job-ul. Pentru ca nu mi-am permis sa mananc tot timpul sanatos si am consumat de multe ori alimente de la fast food, am luat in greutate vreo 5 kg. Nu mi-am dat seama, pentru ca acolo nu aveam cantar, dar cand m-am intors, pe aeropoart, primul lucru pe care mi l-a spus mama a fost: "Te-ai ingrasat putin!" Nu mi-a picat bine. Am inceput sa tin dieta. Am scos din alimentatie dulciurile, fainoasele si prajelile si am luat de la farmacie Reduccino si Ceai Verde, pilule. Cu regim alimentar, o pilula de ceai verde dimineata si doua pliculete de Reduccino, pe zi, am scapat de surplus intr-o luna si jumatate. Miscare fizica am facut la modul ca nu mai luam troleul dimineata, doua statii, pana la metrou. Parcurgeam distanta, de 3 km, pe jos. Reduccino nu stiu ce efect a avut in arderea grasimilor, dar pot spune ca imi taia pofta de mancare. Desi il luam cum scrie pe prospect, cu 30 de minute inainte de masa, de multe ori, saream peste masa cu pricina, pentru ca nu-mi mai era foame. Asta e tot ce pot spune din experienta proprie. Daca ma intrebati, eu cred ca toate aceste produse de slabit sunt adjuvante. Trebuiesc coroborate cu dieta si putina miscare ca sa dea rezultate.

| Rolleer a răspuns:

Buna am incercat is eu si pot sa zic ca asta e primul produs la care pot sa zic ca DA are efecte pozitive. Eu am cumparat aceasta cafea de slabit Cafe Form Plus de la www.cafeadeslabit.net cu 59 Ron si rezultatele erau bune. Nu stiu eu cred ca la fiecare persoana reactioneaza altfel.