| ioniiiiiM a întrebat:

A folosit cineva eritroacnol? Este bun? si cam cat costa?

Si numai vreau sa aud de zynerit si skinoren pentru ca le-am folosit si eu si nu au avut cine stie ce efect...

P.s. Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe o mască pe bază de acid salicilic (are rol de uscare a coșurilor), un tonic, săpun cu sulf, creion pentru coșuri, etc., dar trebuie să avem în vedere și dacă ești la pubertate, este o reacție des întâlnită a organismului.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Da tin minte ca l-am folosit eu demult si nu a avut efect.

Eu am scapat de cosuri cu tratament cosmetic si produse de la guinot