| mihai9996 a întrebat:

A folosit cineva pastile aspasia pentru par..eu le iau de aprox 3 sapt si parca imi cade mai rau...dar se vad si multe firisoare mici si dasta nas renunta inca la ele.ce ma sfatuiti. voua care ati luat vi sa intamplat sa va cada mai rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mihai9996 explică:

Gta tiam ask sfatul.le-am aruncat dupa ce am citit pe forumuri ca la multi lea provocat reactia asta

| beatrice1bea a răspuns:

Eu te sfătuies să renunți la ele, îți fac rău ție.Consultă un medic (cel de familie. sau unul de la spital), sau întreabă la o farmacie ce influență au acestea asupra ta. succes

| mihai9996 explică (pentru beatrice1bea):

Hmm...parca sa mai schimbat ceva in ultimele zile nu stiu daca este de la pastile sau este simpla coincidenta nu imi mai cade deloc parul poate 2-3 fire cand ma pieptan, oricum nu mai am multe.o sa le termin dar nu mai iau..este sanatos suplimentele si vitaminele din ele sa le obti din alimentatie

| beatrice1bea a răspuns (pentru mihai9996):

Parul oricum o să cadă este absolut normal :*