| hurtsoul a întrebat:

A folosit cineva reteta Monicai Tatoiu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Miracolul mierii si a tuturor produselor apicole nu le poate contesta cineva!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In mod sigur au folosit-o multi, la cat de bonava este natia noastra! Au scris si ziarele, ca se epuizase mierea si polenul si grauntele alea, dupa ce s-a mediatizat intens ca ea s-a vindecat!
Dar nu uita ca tot madam Tatoiu mai zicea si ca trebuie sa fi cu adevarat credincios si sa te si rogi, ca sa functioneze, parca!

| etudor a răspuns:

Daca tu o ai te rog da-mi-o si mie. ADRESA mea e: nicolescuelena
@yahoo.com. Multumesc Elena.