| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva SVR Lysalpha Cicapeel pentru pete postacneice? Eu am pete rosii de la cosuri, cand imi trece un cos imi lasa o pata rosie in locul respectiv si as vrea sa folosesc acest produs, e bun de ceva? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Semnele de la cosuri se vor trece in timp si nu uita ca soarele le face foarte bine!winking

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Daca a fost recomandat de un medic dermatolog, ar trebui sa-si faca efectul. Daca nu, consulta unul.

Sanatate!

| doaroadolescenta a răspuns:

Buna:) in primul rand tratamentul cosurilor si a pielii vine din interior, iar apoi urmeaza exteriorul. Citeste aici ce poti face pentru a scapa de cosuri, chiar da rezultate! http://doaroadolescenta.wordpress.com/......-de-facut/