| mihaella00elena a întrebat:

A folosit cineva unguent Taina Ursilor?
La ce e buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu nu am folosit, insa cautand pe google intrebuintarile unguentului, am gasit asta :

http://www.magazin-naturist.ro/......rom--11109

Daca despre asta vorbesti, ai pe pagina toate informatiile!

| Ely_Peter_1997 a răspuns:

Da eu m-am dat cu Taina Ursului! happy
E pentru ati incalzi muschi sau daca te dor muschi de la ghenunchi in sus ati incalzeste muschi si nu te mai doare eu meam comandat saptamana asta im aduce un prieten e foarte buna! la incalzirea Muschii! Funda?