| JusTPauL a întrebat:

A folosit cineva Vedixin?
Ajuta cat de putin la vedere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

De vreo 12 zile. Ar trebui sa o faca buna. zic eu. sunt vitamine pentru ochi.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Medicamentele le iei numai la indicația medicului curant, în urma evaluării medicale.
Pa, pa.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Eu iau acum. Inca nu simt nimic!

| JusTPauL explică (pentru SefaTa97):

De cat timp le iei?
Si ar trebui sa-ti faca vederea mai buna sau sa ti-o mentina?

| JusTPauL explică (pentru SefaTa97):

Aha, daca poti lasa-mi un mesaj peste ceva timp sa-mi zici daca au inceput sa aiba efect. Sunt interesat si eu de aceste vitamine.
Mersi fain de raspunsuri.

| SefaTa97 a răspuns (pentru JusTPauL):

De vreo 12 zile. Ar trebui sa o faca buna. zic eu. sunt vitamine pentru ochi.