| katalina26 a întrebat:

A folosit cineva Viaderm? M-ar interesa daca ingrasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Viadermul este un complex de vitamine pentru par si unghii. Ca si orice vitamine, iti va spori apetitul dar daca continui sa mananci ca si pana acum, nu te vei ingrasa.

| katalina26 explică (pentru Abh):

Hmm... o sa incerc sa ma abtin daca e vb doar de asta. mersi de raspuns happy