| Anonimus2314 a întrebat:

A incercat cineva marirea sanilor cu seminte de marar? nu stiu sigur daca functioneaza, dar am auzit ca da. as vrea sa incep aceasta cura. dar mi-e frica sa nu o incep degeaba. Funda :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnonimKidd a răspuns:

Hei. Eu zic sa incerci. Nu are ce sa ti se intample rau. In plus cred ca acele seminte sunt sanatoase happy.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca o incepi degeaba, daca ar functiona toate fetele ar avea sanii mari

| Somebodyღ a răspuns:

Semintele si tincturile din marar au efect de stimulare a cresterii sanilor, insa de cele mai multe ori acestia revin la forma initiala dupa intreruperea tratamentului. Poti incerca pentru a obtine fermitate, vei observa cu siguranta o diferenta din acest punct de vedere happy