| AvalohAlyn a întrebat:

A incercat cineva produsul Stress Management B Complex de la Calivita? V-a ajutat? E bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Poti sa iei vitaminele B si magneziul din alimentatie,nu ai nevoie de suplimente,mai putin atunci cand iti recomanda medicul.
Verdeturile, ciocolata, ceaiurile contin tot ce ai tu nevoie pentru a te echilibra chimic.
Daca vrei suplimente, sunt produse si mai ieftine care ofera aceeasi calitate de produse, doar ca difera numele si preturile( acestea in functie de statisticile fiecarei companii)

| AvalohAlyn explică (pentru Donsavas):

Sufar de depresie si anxietate, si ma gandeam ca pe langa tratament sa iau si complexul B fiindca ajuta la sistemul nervos, din cate am auzit.

| Donsavas a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ajuta. In cazul asta, il puteti lua. Nu uitati, nicio afectiune nu se vindeca cu pastile. Mergeti si discutati cu un consilier psihologic sau psihoterapeut!

| tehno125482 a răspuns:

E bun! si m-a ajutat!