| FoxWitch46 a întrebat:

A incercat cineva samponul Vichy Dercos antimatreata pentru par gras? Este bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Veme a răspuns:

Mai, l-am incercat eu, eu sunt si cam chelios, dupa cum poti vedea si in poza, deci nu folosesc mult asa ca am zis ca macar sa folosesc ceva bun. Este foarte bun, pentru ca desi tuns zero tot aveam matreata. L-am descoperit de vreo 5 ani, si il folosesc intercalat cu sampoane normale. Nu este bine sa il folosesti mereu, pentru ca se invata si ciuperca care produce matreata. Asa ca folosesti un sampon normal, folosesti Vichy antimatreata par gras, folosesti iar normal, folosesti Nizoral, folosesti iar normal, etc. Bine, stiu ca nu-s cea mai potrivita persoana sa-ti dea sfaturi, dar la mine a mers, si-a facut treaba.