| Hellobello a întrebat:

A mai folosit cineva duphaston si normens? Este adevarat ca ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mariaroberta64836 a răspuns:

Le-am folosit pe amandoua, si pot spune ca am luat in greutate doar cand am folosit duphaston, 2 kilograme, pe care le am dat jos cand am terminat tratamentul.Iar normesc mi-a provocat stari de voma.

| Hellobello explică (pentru mariaroberta64836):

Dupa cat timp de la terminatea tratamentului ar trebui sa vina ciclul? Au trecut deja 8 sile de cand l-am terminat si nimic