| cat18 a întrebat:

A slabit cineva cu ajutoru pastilelor d slabit? si daca da cu ce pastile? in cat timp si cate kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SangJin a răspuns:

Http://www.slabute.ro/sfaturi-slabire/1937-metode-slabire.html

Aia de mai sus spune despre efectele nocive ale pastilelor voastre-minune in mod general, si-ti arata exemple adevarate de diete sanatoase. Sa o mai spun inca o data? Nu lua pastile. Toata lumea care le ia se va plange de ele mai devreme sau mai tarziu. Kg adunate sunt doar un efect al modului tau de viata, asa ca tu trebuie sa tratezi sursa de la care a pornit asta. Nu exista nicio chestie minune pentru slabire, pentru ca daca ar fi, toti am fi lesinati pana acum. Stiu ca vrei sa te agati de iluzia asta, dar trezeste-te.

Bafta.

| Lexiiii a răspuns:

Da mama mea lecumpara de la magazinele alea de naturiste, dadea 100 lei pei 20 de pastile. Erau eficente a slabit in intr-o luna in jur de 5-6 kg. Aceasta este :
http://cumsaslabesti.ro/produse.capsula-de-slabit-arpfarm.html

| BiaBby a răspuns:

Sa nu iei pastile, pentru ca nu stii sigur daca vor da rezultate si te poti trezi cu efecte secundare*de exemplu o prietena de-a mea a luat si a pus dublu pe ea*. Cel mai bine ar fi sa faci sport si sa mananci sanatos.

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com