| ***Dolce*** a întrebat:

A slabit cineva cu NORMOPONDEROL V? ce rezultate, sau ce pastile pentru slabit au efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
El nu slăbește, este un adjuvant. Cheia constă într-o alimentație săracă în calorii și mișcare fizică zilnică!
Pa, pa.

| zeenath a răspuns:

Nu am folosit, dar nu sunt adepta pastilelor de slabit! Regim alimentar echilibrat! www.angelahaq.blogspot.com am slabit 6 kg cu acest regin in doar 2 saptamana. fara sa le mai pun inapoi! Bafta!

| verona333 a răspuns:

Eu am folosit normoponderol 2 saptamini si vreau sa-ti spun ca l-am combinat cu ceai de slabit Figura 2 si da rezultate mai bune. Bea 3 pastile de Normoponderol seara nu 2 cum scrie in prospect. Insa daca ti-e rau te sfatui sa intrerupi deoarece iti distruge microflora care o poti f greu restabili chiar dupa intrerupere, mai pe scurt tot ce vei minca chiar si un biscuit il vei da afara, asa ca ai grija.

| mirella_4348 a răspuns:

Da, scroafa mea din coteţ! hi! ha! hua! ha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt georgeta dim rm vl, eu am slabit 15 kg cu ceste pastile timp de 15 zile, sunt ffff bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu abia le-am luat astazi peste o saptamana revin cu un mesaj sa-ti zic efectul