| gabriela_9883 a întrebat:

A slabit cineva cu siropul Fyt Form Syrup? Este cel cu care a slabit Roxana Ionescu ( fosta Mama Natura)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iau acest sirop de 10 zile si efectele sunt urmatoare: tot timpul imi vine sa beau apa, pofta de mancare mi-a disparut si am slabit 4 kg.Nu imi este rau de la el, nu are absolut nici un efect advers. Crezi ca vedetutele astea de la noi slabesc ele numai cu mancare sanatoasa si sport? hai sa fim seriosi...majoritatea fac ceea ce facem si noi cautam ajutor(o pastila, un ceai, un sirop). Si apoi vin si spun, eu am slabit numai cu sport si dieta, intr-adevar trebuie sa fie un exemplu pentru noi si e normal sa ne minta sa ne indrepte sa mancam sanatos chiar daca ele nu au facut-o insa e atat de greu sa tii o dieta sanatosa.

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Slăbești cu o alimentație săracă în calorii și mișcare zilnică, restul sunt adjuvante!
Pa, pa.

| Andreea_8844 a răspuns:

Buna si eu am folosit acest sirop timp de o luna si nici o reactie si nimic dat jos, am facut si miscare si am facut atentie si la ce am mancat, dar e posibil sa il fi comandat pe cel care nu e bun deoarece am o prietena ce a slabit foarte mult de la el si a dat pe o sticluta 320 ron iar eu am dar pe o sticluta 120 ron...deci e posibil sa fi facut eu o greseala am comandat dupa net unde apare si Roxana Ionescu, iar prietena mea la comandat tot de pe net, nu stiu ce sa zic, dar as vrea si eu pe ala bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea sa stiu daca este siropul asta si in belgia?

| gabriela_9883 explică:

Am luat acest sirop timp de o saptamana si nu am slabit deloc. si nici o simptoma nu am avut.

| gabriela_9883 explică:

Gabriela explică:
Am luat acest sirop timp de o saptamana si nu am slabit deloc. si nici o simptoma nu am avut.

o luna am luat siropul. am gresit mai sus

| lumilacra a răspuns:

Eu nu am tinut o dieta anume cand am luat fyt form. spre exemplu nu am mancat dupa ora 17. nu mai mananc dulciuri si in special fainoase si prajeli. mai fac si putin sport o data pe saptamana. oricum siropul acesta mi-a redus foarte mult pofta de dulce si de mancare si de la el beau foarte multa apa

| silvia_4920 a răspuns:

Da gabriela sa stii ca eu am slabit cu siropul Fyt form.am slabit 8 kg intr-o luna

| tasa a răspuns:

Fyt form e foarte bun.cu 3 sticlute am dat jos 12.6 kg.plus ca nu le-am pus inapoi.acum fac pauza dar am de gand sa le mai iau.vi-l recomand cu drag

| negrilaalina a răspuns:

Da gabriela l-am folosit si il folosesc.am slabit cu el 11 kg.fyt form este eficient pentru mine

| ellla94 a răspuns:

L-am luat si eu, am 2 sticle intr-o luna jumate, am facut putina miscare si m-am abtinut de la dulciuri si DEGEABA. N-a avut niciun efect...

| loryica a răspuns:

Buna.numele meu este lory si pot sa-ti zic sa iei cu incredere fyt form caci este excelent pentru slabit.si eu am slabit cu el si mama mea.

| lorena_5262 a răspuns:

Fyt form m-a ajutat extraordinar de mult la slabit.l-am recomandat tuturor celor care vor sa slabeasca sanatos fara cine stie ce ingrediente ascunse.de 2 luni si cam 3 saptamani de cand il iau am dat jos 10 kg si 300 grame. spor la dat jos kg si la redus mancarea.si nu uitati de hidratare. pupici

| mihaela07 a răspuns:

Buna ziua,

Am folosit acest produs! Rezultate "0"! Am tinut si regim si am facut si putina miscare, nici un rezultat! Parerea mea ca dna Roxana a luat niste bani frumosi pentru reclama, atata tot!
Daca ar fi o firma care se respecta si ar avea convingerea ca se slabeste cu asa ceva, ar returna banii pe produs, in caz de ineficienta! Probabil ar da faliment!

Va recomand din tot sufletul sa NU folositi acest produs!

| aurica_8698 a răspuns:

Sa stii ca eu am slabit intr-adevar cu el.nu stiu poate difera de la organism la organism.cu fyt form am slabit 9 kg in 2 luni

| bia20 a răspuns:

Da eu am slabit cu 2 sticlute de fyt form 8 kg.si singurele la care nu am renuntat au fost painea si dulciurile. fara paine nu pot iar dulciuri am mancat cam de 2 ori pe saptamana. oricum eu il mai iau sa imi ating scopul

| taniaa a răspuns:

Eu am slabit cu Fyt form.tot prin reclama cu mama natura am aflat si eu de el.m-am simtit bine cu el nu am avut efecte adverse sau ceva de genul asta.

| alexandrapro a răspuns:

Buna.cat tine o sticluta de Fyt Form? ajunge o luna daca folosesti cum scrie la modul de administrare?

| alinaMitu a răspuns (pentru alexandrapro):

Buna, o sticluta tine cam 3 saptamani.eu tot m-am uitat pe site-uri si acum o saptamana am cumparat "marea licoare".da este adevarat ca provoaca sete si cam atat...nu am slabit nici macar un kg intr-o saptamana, dar noroc ca am inceput si o dieta, fara suc, dulciuri etc.as vrea sa dau jos 6 kg, doar cu un regim sanatos o sa putem//in fine.mai iau siropul pana il termin si am sa va zic la sfasit dc a dat macar un mic rezultat

| Giulia323 a răspuns:

Andreea sa stii ca eu am cumparat siropul fytform tot cu 120 lei de pe siteul lor,acela este cel original, deci l-ai luat pe cel bun, insa acum am vazut ca s-a scumpit si costa 149lei.Nu exista fytformsyrup la 320 de lei, din cate am cautat eu.Eu am luat 2 sticle si am slabit 7 kg.Imi dadea senzatie de sete continuu, si am baut apa mai mult ca niciodata.Nu am avut reactii adverse de la el, chiar m-am simtit foarte bine cat l-am luat, nu am mai fost balonata...

| ellacj a răspuns:

Il iau deja de o saptamana, si nu mi-a fost nici mai sete, nici nu mi-a fost redusa pofta de mancare, ba din contra, m-am ingrasat un kg. Clar nu o sa mai cred in "minuni".

| Simonel1987 a răspuns:

Si eu am luat siropul fytform si a dat rezultate.Am luat doua sticle de fytform care mi-au ajuns timp de o luna si jumatate si am slabit 8kg.Ideea este ca eu nu am tinut dieta cat am luat siropul si nici sport nu am facut.Singurul lucru pe care l-am facut a fost sa nu mananc masa de seara mai tarziu de ora 8.In afara de faptul ca am slabit m-am simtit foarte bine de la el, nu am mai avut simptomele acelea de colon iritabil si nici dureri de burta pe care le aveam constant.Mie mi-a facut foarte bine acest sirop si de 3 saptamani ma mentin.

| Alice2y a răspuns:

In sfarsit am slabit! Am 58kg, de la 68, 5kg.Am luat fyt form syrup, mi-am cumparat 2 cutii inca de la inceput.Am luat o luna si aproape 2 saptamani.Succes si voua. pupici

| crisuuuuuuu a răspuns (pentru Alice2y):

De unde ai comandat siropul?

| aureliya a răspuns:

Buna,sunt noua pe acest site, dar as vrea sa imi impartasesc si eu experienta avuta cu acest sirop fyt form...il iau de o saptamana, nu mai mananc dulciuri, mananc destul de sanatos(asa cred)si am slabit intr-o saptamana 3, 5kilograme, m-am cantarit azi dimineata.Ma gandesc ca daca o sa o tin tot asa intr-o saptamana scap de toate kg in plus, ajung la 56kg.La 56 de kg ma simt excelent.