| Just4Joker a întrebat:

A-ti vazut vreodata ce fel de oameni sunt la T/A? Oameni fara minte! Eu m-am saturat de cateoria aia... Priviti aici, spuneti-va parerea... http://www.TPU.ro/trivia-amuzante/scrieti-ceva-dau-funda /

Am postat la categoria sanatate, fiindca acei oameni au nevoie de ea!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Cumva as fi fost de acord cu tine, dar cand am vazut ca tu ai postat intrebarea aia de rah.at la care nu m-am deranjat sa raspund, m-am gandit ca tu ai nevoie de "sanatate", nu ei.Recunosc,nu toti au un numar apreciabil de neuroni in cap,dar nici tu nu esti o exceptie.
"A-ti"?;"cateoria"? Nu prea cred.
Daca insinuezi sa spui ca e o categorie unde isi fac prostii simtita prezenta, te inseli, in procent de 60%.Au aparut si oameni fara cultura cu intrebari: "ce faci?";"Dau funda!"Mdea, te numeri printre ei.Majoritatea fac haz de necaz,mai stiu si sa te faca sa razi, dar bineinteles ca incuiatii ca tine nu inteleg, si trag astfel de concluzii.Cred ca mai bine, daca vrei sa razi, te duci la Religie.
Bafta!

| Just4Joker explică (pentru Holocaust):

Nu ma critica daca habar nu ai de limba romana laughing
Ok, la ''cateoria'' recunosc ca am gresit (categoria)

Si cel de deasupra mea... doar du-te si impusca-te, OK?

| Holocaust a răspuns (pentru Just4Joker):

Și dacă am habar de limba română? Eu cred că am dreptul să te critic.
Dacă nu aveam habar de ea,nu mai aveam tupeul să fac pe inteligenta,nu crezi?
"A-ti" dpdv gramatical,pot să spun că pocești la greu limba română.La faza cu "cateoria",scuzele mele, ține de tastatură, deci se admite.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Daaa, oameni fără minte. Ai observat şi tu ce idioţi, pun întrebări fără rost. L-am reportat, încă nu s-a întâmplat nimic. Aş da orice să dispară toţi ăştia care n-au ce face cu timpu.

Ohhh, wait. Tot tu eşti :O

| Just4Joker explică:

Ma refeream la comentarii happy
Uite-te la numele categoriei ma Einstein... Trivia/Amuzante. Daca nu esti suficient de inteligenta sa comentezi, atunci nu mai comenta!

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru Just4Joker):

Ştiu ce e aia Trivia/Amuzante mai bine ca tine. Obişnuiam să stau pe acolo până să fie invadată de toţi ăştia ca tine care se cred amuzanţi dacă pun o întrebare din asta de toată jena. Deci nu-mi spune mie că ai pus tu întrebare nuştiu unde sau că nu sunt suficient de inteligentă, pentru că te cam înşeli ^^.

| annkaa a răspuns:

Din cate vad tu ai postat intrebarea acolo.:b sau nu mai vad eu binerolling on the floor)

| AnyAnA99 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce nu le suspenda contul'