| BOOBZen a întrebat:

Abdomenele slabesc? Si daca da, ce fel, cele cu care trebuie sa tin picioarele indoite sau pe cele care trebuie sa le tin drepte

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Abdomenele tonifiază masa musculară.
Ți-am răspuns explicit la o altă întrebare privitor la modul cum trebuie să te hrănești la cei 11 anișori pe care îi ai.
Pa, pa.