| ralukk12 a întrebat:

Actimel ingrasa? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dorne a răspuns:

Cand intru pe TPU mereu ma binedispun, mereu gasesc asemenea intrebari laughing) si ca sa-ti raspuns is la intrebare, Nu cred ca ingrasa, insa orice aliment care i-l consumi in exces ar putea ingrasa nitel.

4 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Prima data am citit Antigel...mi-amfacut cruce de doua ori su dupa aceea am observat ca este Actimel ...Bine inteles ca ingrasa, ori ce are calori ingrasa, iar singurul lucru fara calori este apa

| adutzz a răspuns:

Eu asa stiu ca nu ingrasa, doar in cantitati foarte mari

| Elena11 a răspuns:

In niciun caz!

| Monor_Nicu_1974 a răspuns:

Da ca tot ce mananci ingrasa.