| MrHello a întrebat:

Acum 2 seri nu puteam dormi si imi era foame. am gasit o conserva de peste in frigider care cred ca era stricata. dimineata am vomat [si pe nas...] si de atunci ma tot doare burta rau. Azinoapte la fel, am vomat mai putin, si acum ma doare burta. ma doare odata tare, dupa 5 min la fel. Credeti ca imi este recomandat sa ies pe afara si sa ma duc la meditatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Allexandra112 a răspuns:

In primul rand nu stiu cum ai varsat tu pe nas? incerca sa te duci la un medic sa te consulte si sa iti dea ceva

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Ai stat atata timp fara sa consulti un medic? Nu, nu te duce nicaieri in afara de medicul tau de familie!

| CristinaSNC a răspuns:

Du-te la medicul de familie.

| daniel19ny a răspuns:

Sall am patit si eu ceva identic cu burta si nu am mai rabtat am mers la urgenta si doctoru mi a dat o reteta aveam gastrita si mi-a trecut 20-25 lei si te faci bine eu zic sa nu mei la doctoru de fam daca nu esti angajat sau in somaj sau in scoala nu cred ca te va ajuta bafta si scuze de gereseli k nu ami place sa scriu deloc o zii buna

| Resurrection a răspuns:

Nu,stai acasa

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate ai făcut o indigestie alimentară, ar fi bine, dacă te-ai duce la serviciul de urgență, pentru un consult. Ia un No Spa, deși nu știu dacă îți ajută foarte mult. Tu ai nevoie de tratament!