| Marcelian43 a întrebat:

Acum 3 saptamani m-am lovit la deget.Era foarte vanat.Acum ca mi-a disparut vanataia ma doare foarte putin, inca mai este umflat si parca este stramb.
Ce pot face?(locul in care ma doare este la mijlocul degetului, si cand misc usor trozneste)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Voicu_Iulia_1993 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la farmacie și să ceri o crema