| Geanynna a întrebat:

Acum 4 ani am fost operata la mana, si am ramas cu o cicatrice de 7-8 cm care arata foarte urat ( parca e o rama :-& ), si inca doua mai mici de aprox. 1 cm. Credeti ca pot scapa de ele fara operatie estetica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kojakAG a răspuns:

Din pacate nu poti scapa de ele fara operatie, dar stai linistita, asta te face unicawinking

| Geanynna explică (pentru kojakAG):

La "asta te face unica" chiar nu m-am gandithee hee. si totusi, imi pare rau ca nu pot scapa fara operatie, deoarece imi este foarte frica

| kojakAG a răspuns (pentru Geanynna):

Pai nu trebuie sa-ti fie frica sa ai cicatrici, pot spune ca si eu am destule si vad ca-mi "sta" bine cu ele, dar acum e alegerea ta. si nici prin operatie nu trebuie sa-ti fie frica pentru ca nu simti absolut nimic big grin