| anonim_4396 a întrebat:

Acum 4 zile am avut senzatia ca ceva vibreaza in penis. Apoi o zi nu am simtit chestia asta deloc si iar a inceput, vibreaza continuu. Dureaza 3-4 secunde, se opreste si peste cateva secunde iar incepe. Mi se intampla cel mai des cand stau in pat sau pe scaun. De obicei cand merg sau stau in picioare nu o simt. Aceasta senzatie de vibratie o simt in zona testiculelor(probabil e de la prostata) Nu ma doare nimic, nici cand ejacu-lez sau cand merg la WC, faza e ca deja e iritant sa simt cum vibreaza(gen se contracta prostata, se simte exact ca momentele cand faci sport si muschii ti se incordeaza pentru cateva decunde involuntar, nu e carcel). Va rog ajutati-ma; w;. Am cautat pe net despre chestia asta dar n-am gasit nimic. Nu ma doare nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la urolog

| Violleta2022 a răspuns:

Scoate telefonul din buzunar si nu-ti mai vibreaza nimic! laughing

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic si-ti spune.