| Rey_Roxana_1997 a întrebat:

Acum 4 zile mi-am dat un piercing in ureche, mai exact in cartilaj sus(helix).Pe moment nu a durut rau insa dupa 2 zile a inceput sa ma doare foarte tare.Am inteles ca se vindeca si de aceea doar asa rau si ca acest tip de piercing doare mai mult ca cel din spranceana, limba etc.Ma dau cu crema de galbenele inca durerea persista.Cu ce sa ma dau si cat timp ma doare? (ps: mai am 4 gauri in lob si timpul de vindecare pentru helix este de 2-3 luni)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Morfina.