| wingchun a întrebat:

Acum cateva zile am avut varsat de vant, si din cate am inteles trebuie sa stai in casa cel putin 10 zile, iar eu am stat 7. Exista posibilitatea de a se intoarce inapoi boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thelovelyangel a răspuns:

Ma mai mancau foarte putin, iar de oboseala nu imi mai amintesc, cred a da.

3 răspunsuri:
| thelovelyangel a răspuns:

Si eu am avut in a 2 zi dupa revelionul din 2012 si spre surprinderea mea, varsatul mi-a TRECUT IN 6 ZILE. Mai aveam cojite, rani, dar putin vizibile si ieseam afara. A fost EPIDEMIE la noi in SCOALA de VARSAT(VARICELA). Insanatosire grabnica! Stiu ce simiti in aceste momente(durere si mancarimi enorme)
funditaaa?

| wingchun explică (pentru thelovelyangel):

Da, dar dupa astea 6 zile ai iesit afara. Cumva ai mai avut simptome gen(oboseala, lipsa poftei de mancare sau te mai manca acolo unde ai avut bubitele )?

| thelovelyangel a răspuns (pentru thelovelyangel):

MSSSS pentru funda!

| thelovelyangel a răspuns (pentru wingchun):

Ma mai mancau foarte putin, iar de oboseala nu imi mai amintesc, cred a da.